شما اینجا هستید: صفحه اصلی > میل کروم و لوله سیلندری

شركت طويل لر(Taviller) بزرگترين شركت وارد كننده لوله سيلندري در تركيه از كشورهاي اروپايي بوده و با بيشترين توليد لوله سيلندري هونينگ شده و ميله هاي كرم دار با استفاده از دستگاه هاي مدرن و پيشرفته و متخصصان آْلماني و ترك داراي مقام اول تركيه مي باشد و با فعاليت 24 ساعته خود علاوه بر مصرف داخلي تركيه محصولات خود را به كشورهاي مختلف جهان از جمله ايران صادر مي نمايد و بازرگاني رشدي بعنوان دفتر بازاريابي و فروش اين شركت در ايران فعاليت مي نمايد.

 تولیدات این شرکت شامل بخش های زیر است :

هارد کروم
   · میل کروم دار معمولی از سایز 10mm Φ تا 160 mmΦ با طول شاخه های 6 الی 7 متر با ضخامت 50 الی 60 میکرون کروم در قطر با میزان سختی سطحی 50 الی 60 راکول از جنس CK45 با استاندارد جهانی F7 می باشد که در ساخت انواع جک های هیدرولیکی (جک های تک آنتن و آسانسور و ...) و پنوماتیکی مورد مصرف قرار میگیرد.

   · میل کروم دار اینداکسیون شده از سایز16mm Φ تا 125 mmΦ با طول شاخه های 6 الی 7 متر با ضخامت 50 الی 60 میکرون کروم در قطر با میزان سختی سطحی و داخلی 50 الی 60 راکول از جنس CK45 با استاندارد جهانی F7 می باشد که در ساخت انواع جک های هیدرولیکی (جک های بازوی ماشین های راهسازی و ...) و پنوماتیکی مورد مصرف قرار میگیرد. ضمنا میل های اینداکسیون این شرکت به عنوان میل بلبرینگهای اسکرو (شفت لاینر بلبرینگ) مورد مصرف روز افزون در صنعت می باشد.

لوله های سیلندری
   · لوله های سیلندری با تلرانس H8 ؛ این گروه از لوله ها از سایز 50*40 الی 300*250 از جنس ST52 سرد کشیده (Cold Drown Tubes) با طول شاخه 6 الی 7 متر می باشد که هم در هیدرولیک (ساخت جک های حساس میکرو متری ) و هم در پنوماتیک مورد مصرف می باشد.
   · لوله های سیلندری تلرانس H9 ؛ (یک مرحله مانده به پولیش) این گروه از لوله ها از سایز 30*25 الی 115*100 از جنس ST52 سرد کشیده (Cold Drown Tubes) با طول شاخه 6 الی 8 مترمی باشد که فقط در هیدرولیک (ساخت جک های غیر حساس مثل بازوی جک ترا کتور) مورد مصرف می باشد ؛ که در این نوع جک ها استفاده از پکینگ های U شکل الزامی می باشد.

محصولات داراي برگه كيفيت (Certificate و Waranty) مي باشند.
ضمناً در صورت سفارش قطعات برشی (تحویل یک ماهه از کارخانه ) قیمت کالا به صورت شاخه محاسبه می گردد و هزینه برش دریافت نمی گردد و در صورت درخواست سایز های بزرگتر با طول حداکثر 2.5 متر قابل ارائه می باشد.